Haber

16 yaşındaki kız herkesin gözü önünde bıçaklanarak öldürüldü

Pazar günü Hindistan’ın başkenti Delhi’de 16 yaşındaki bir kız işlek bir caddede vahşice bıçaklanarak öldürüldü. Bu olay ülkedeki kadınların güvenliğini ve erkekler tarafından uygulanan şiddeti gündeme getirdi.

Onlarca kişiyi bıçakladı

Yayınlanan görüntülerde, saldırganın kurbanı defalarca bıçaklarken birkaç kişinin yanından geçtiği görülüyor. Görünüşe göre bir adam müdahale etmeye, saldırganı kurbandan çekmeye çalıştı ama başarısız oldu.

BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Kimliği belirlenemeyen kurbanın cesedi, Pazar akşamı olayın meydana geldiği Rohini mahallesinin kuzey Delhi ilçesine bağlı Shahbad Mandıra bölgesinde bulundu. Pazartesi öğleden sonra Hindistan polisi, cinayetten şüphelenen Sahil’in tutuklandığını söyledi.

“Kızımın Organları Çıktı”

Delhi Özel Polis Komiseri Deependra Pathak, yapılan ilk soruşturma sonucunda cinayetin tıbbi aşk hatasına işaret ettiğini söyledi. haberler Times Now kanalına söyledi. Kızın babası Janak Raj, CNN’e yaptığı açıklamada, “Kızının yüzüstü yerde yattığını, organlarının dışarı çıktığını ve kafasının ezilmiş olduğunu söyledi.

“YARDIM ETMEMELERİNE ÇOK KÖTÜYÜM”

Acılı baba, “Kızıma kimsenin yardım etmemesine çok kızdım. Yardım etselerdi bugün hayatta olacaktı. Olayı görüntüleyen görgü tanıkları da olduğunu duydum. Çığlık atsalardı yardımcı olurdu” dedi. kız çocuğu.”

BÜYÜYEN TEPKİLER

Kadınları savunan ve saldırganları cezalandıranlara herhangi bir yaptırım uygulanmayan olay Hindistan’da tepkilere neden oldu.

haber-bozdogan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu