Haber

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı: Alaplı’yı şantiyeye çevirdik

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Av. Altan Güngör, AK Parti hükümetinin devlet yatırımlarının eş zamanlı yürütülmesiyle Alaplı ilçesini şantiyeye çevirdiğini belirtti.

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde devam eden hastane inşaatı, Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu İnşaatı, Alaplı Emniyet Müdürlüğü Binası İnşaatı ve Alaplı Kültür Merkezi Zemin Etüt ve Proje Çalışma alanını gezerek gazetecilere açıklamalarda bulundu, bölge milletvekilleri ve Belediye Başkanı adaylarıyla bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Av. Altan Güngör, “Bugün ‘Alaplı’yı şantiyeye çevirdik’ deme hakkı olan varsa o da AK Parti’dir, Bölge Milletvekillerimizle ilçe merkezleriyle ilgili sorunları tespit ederek güzel bir çalışma yaptık. Alaplı Devleti Hastane dedikoduları vardı, Ahmet Zeki Atalay İlkokulu yapılacağı söylentileri vardı Vizyon projeler arasında yer alan Alaplı Kültür Merkezi’nin yapılacağı söylentileri vardı Bunları insanlara yanlış aktardılar , kafa karıştırıyor. Ama bugün gelin görün elhamdülillah bugün Alaplı Devlet Hastanesi ve Alaplı Emniyet Müdürlüğü bina çalışmaları çok hızlı ilerliyor ve Ahmet Zeki Atalay İlköğretim Okulu da yeniden ilerliyor.’ demeye hakkı olan varsa ‘ Alaplı’yı şantiyeye çevirdik’ bugün AK Parti, Bölge Milletvekillerimiz her hafta Alaplı’da yerinde incelemelerde bulunuyor. “Şuna dikkatinizi çekmek isterim. Görüyorsunuz, hükümetimiz Alaplı’da her yeri şantiyeye çevirmiş” dedi. – ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu