Haber

AK Parti Milletvekili adayı Cahit Altunay, Kağıthaneli vatandaşlarla görüşmeye geldi.

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Cahit Altunay, öğle namazının ardından vatandaşların dertlerini dinledi. Harmantepe Mahallesi Muhtarlığı ve Harmantepe Spor Kulübü’nü ziyaret eden Altunay, genç sporcularla sohbet etti. Mahalledeki iş yerlerini tek tek ziyaret eden Altunay; “İnşallah büyük hedeflere, yüce hedeflere ulaşmak istiyoruz”Sözlerini kullandı.

“ÜLKEMİZ DIŞTAN DA TAKİP EDİLECEK ŞEKİLDE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR”

AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Cahit Altunay; “9 Nisan’da listelerin açıklanmasıyla birlikte adaylarımızla birlikte toprağa girdik. Tüm ziyaretlerimizi esnaf ziyaretleri, konut ziyaretleri, çeşitli muhtarlar ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza ulaşmak, onlarla sohbet etmek çok güzel bir duygu. Sevgilerini bir kez daha yenilemek için talepte bulunmanız bizim için çok değerli. Vatandaşlarımız artık her şeyi net görüyor ve kendi kararını vermiş durumda. İnşallah büyük hedeflere, yüce hedeflere ulaşmak istiyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’ın ufkundan ve projelerinden savunma sanayisine, sondaj gemilerimize bugün sergilenen uçak gemimize kadar ülkemiz gelişiyor. Bugün her ilimizde yollardan, tünellerden, havaalanlarından tüm teçhizata kadar her şey yapılıyor. Ülkemiz dışarıdan takdir edilebilecek bir biçimde büyümeye devam ediyor. Vatandaşlarımız bunun farkında. Tüm ziyaretlerimizde bize olan güvenlerini her zaman tazelediler. Araziyi çok güzel gördük. 1. kategoride çok iyi bir sonuçla Cumhurbaşkanımızı tekrar Ankara’ya göndereceğiz.”söz konusu.

Mahalle esnafı Ünal Baydilli; “Seçime yaklaşık 25 gün var. Umarım iyi olur. Milletvekili adayı Cahit Bey ofisimize uğradı, orada toplantı yaptık, sohbet ettik. Sizin için en iyisini diliyoruz”ifadelerini kullandı.

kestelhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu