Haber

Ankara Keçiörengücü yeni sezona Bolu’da hazırlanıyor

– Ankara Keçiörengücü Bolu’da yeni sezona hazırlanıyor

Serhat Gülpınar: “Oyuncuların takıma ne kadar sahip çıkacağı takımın sıralamadaki yerini belirleyecek”

Keçiörengücü Teknik Direktörü Serhat Gülpınar:

“Ne yaptığını bilen bir ekip oluşturmak istiyoruz”

BOLU – Trendyol 1. Lig ekiplerinden Ankara Keçiörengücü, yeni dönem hazırlıklarını Bolu’da sürdürüyor. Teknik Müdür Serhat Gülpınar, “Hem defansta hem de hücumda ne yaptığını bilen bir takım oluşturmak istiyoruz” dedi.

Trendyol 1. Lig gruplarından Ankara Keçiörengücü, Abant’ta bir otelde kampa girdi. Yeni dönem hazırlıklarını sürdüren eflatun beyazlı ekip, Bolu kampında günde 2 antrenman yaparak gücüne güç katıyor. Teknik Müdür Serhat Gülpınar yönetiminde antrenmanlarına devam eden grup, antrenmana koşu ile başladı. Ekip daha sonra kondisyon çalışması yaptı. Ankara Keçiörengücü, Bolu kampında günde çift antrenmanla çalışmalarına devam edecek.

“Oyun formatımızı oluşturmaya çalışıyoruz”

Eflatun beyazlı takımın teknik direktörü Serhat Gülpınar, hazırlık maçlarında oyuncuların performanslarını net bir şekilde göreceklerini belirterek, “Aramıza yeni katılan arkadaşlarla oyun formatımızı oluşturmaya çalışıyoruz. Çalışmalar çok iyi gidiyor. İlk etabı Ankara’da yaptık, ardından ikinci etap çalışması için Bolu’ya geldik. Haftada üç hazırlık maçımız var. Rotasyonlarda arkadaşlarımızın performanslarının ne olacağını net bir şekilde göreceğiz. Kaç oyuncuyla oynayabileceğimizi net bir şekilde göreceğiz. Rotasyonlara bakacağız. Eksik olan yerlere mutlaka destek olacaktır. Şu anda öyle zaruri bir durumumuz yok. Her pozisyonda yeterli oyuncumuz var” dedi.

“Her geçen gün bunun üzerine çıkacağımızı düşünüyorum”

Göze hoş gelen futbol oynamak istediklerini ifade eden Gülpınar, “Hem defansta hem de ofansifte ne yaptığını bilen bir takım oluşturmak istiyoruz. İyi bir oyun planı olan, taraftarın grubun ne oynadığı hakkında bilgi sahibi olduğu bir takım görmek istiyoruz. Burada oyuncuların gruba ne kadar sahip çıkacağı takımın sıralamadaki yerini de belirleyecektir. Her geçen gün daha iyiye gideceğimizi düşünüyorum.”

haberkose.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu