Haber

BİM patronunu kameraların karşısına geçerek tehdit etti: Abilerim haddini bildirecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere Cumhur İttifakı ortağı zincir marketlerde son dönemde fahiş fiyat artışı mpGenel Başkanı Devlet Bahçeli’den büyük tepki gördü.

GALIP AYKAÇ’A BİR TEHDİT DAHA

İki liderin açıklamalarına yanıt veren BİM’in işvereni Galip Aykaç tarafından kullanılan ifadeler ise büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi. FETÖ tezlerine Bahçeli’den “Bizi tehdit eden parti liderlerine bir sözümüz var. Bu ülkenin güzel insanları sizin yalanlarınıza itibar etmedi” yanıtına özellikle MHP camiasını Aybimas Market’e yönelik tehditle karşı karşıya getiren Aykaç Kırıkkale’de faaliyet gösteren Yürütme Konseyi Lideri Ramazan Ayan. gelen

“BU İNANILMAZ DURUMUN DÖNÜŞÜNÜ KESİNLİKLE GÖRECEKTİR”

Ayan, BİM CEO’su Galip Aykaç’a verdiği röportajda, “BİM’in CEO’su denen Cino, devlet büyüklerimize büyük bir haksızlık yaptı. Bu haksızlığın cezasını elbette görecektir. abiler ona haddini gösterecek.Aybimas ailesi olarak BİM’lerin kapatılması için elimizden geleni yapıyoruz.Aklımıza gelen her şeyi yapacağız.BİM CEO’su büyüklerimize böyle bir haksızlık yapma gücünü nereden alıyor? Bunu bu kadar mı büyüttüler? Onu büyütenleri, liderlerini, işbirlikçilerini, hepsini aşağıya indireceğiz arkadaşlar” dedi.

NE OLDU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, zincir marketlerdeki fahiş fiyat artışlarına dikkat çekerek sert sözler kullandı. İki başkanın kullandığı sözlere yanıt BİM CEO’su Galip Aykaç’tan geldi. Aykaç, özellikle MHP lideri Devlet Bahçeli’nin FETÖ argümanına “Söyleyeceklerimiz var” yanıtıyla hükümetin sert tepkisine neden olan gelişmelerin ardından liderliğini üstlendiği Gıda Perakendecileri Derneği Başkanlığı’ndan istifa etti. Bizi tehdit eden parti liderleri, bu ülkenin güzel insanları sizin yalanlarınıza hiçbir şekilde itibar etmemiştir.” .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu