Haber

Ece Dağıstan Kimdir? Fazıl Say ile Evliliğini Sonlandıran Ece Dağıstan Hakkında Bilgiler

Dünyaca ünlü Piyanist Fazıl Say 30 Kasım 2022 tarihinde eşi Ece Dağıstan’dan boşandı. Fazıl Say’ın boşanmasıyla ilgili yaptığı paylaşım ise herkesi duygulandırdı. ‘Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile.’ Peki Ece Dağıstan kimdir? Ece Dağıstan kaç yaşında? İşte Ece Dağıstan ve Fazıl Say hakkında bilgiler.

2019 yılında evlenmişlerdi.

Fazıl Say ve Ece Dağıstan 25 Ocak 2019 tarihinde Milano’da evlenmişlerdi. Ünlü çift, 30 Kasım tarihinde çift Beykoz Adliye binasında boşandı.

Boşanma haberini Fazıl Say Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla duyurdu. Say, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: ‘…İki insan da memnun olsun, Ece keyifli olsun. Ece daima uygun olsun…’

Ece Dağıstan Kimdir?

Ece Dağıstan müzik dünyasını yakından takip eden kişiler tarafından tanınan bir isim. Bir dönem Teomanla birlikte çalışmasıyla da adından söz ettirmişti.

Ece Dağıstan 1976 yılında dünyaya gelmiştir. İzmir’de dünyaya gelen Ece Dağıstan lisans hayatına 9 Eylül Üniversitesi’nde başlamıştır. Ece Dağıstan, 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitim görmüştür. 

Ece Dağıstan eğitim hayatının akabinde konser piyanistliği ve müzik pedagojisi kısımlarında ünlü profesörler ile çalışmıştır.

Bu Kadar Severken Neden Ayrıldınız?

Fazıl Say toplumsal medya hesaplarını etkin olarak kullanan ünlüler ortasında geliyor. Gerek özel hayatı gerek mesleğiyle de magazin gündeminin ilgi duyduğu ünlüler ortasında.

Ünlü piyanist Fazıl Say boşanmasını ise duygusal bir paylaşımla duyurdu. Eski eşi Ece Dağıstan ile el ele fotoğrafını paylaşan Say, yaptığı açıklamayla herkesi duygulandırdı. Fotoğrafın altında takipçileri ‘Bu kadar severken neden ayrıldınız?’ sorusunu sordular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu