Haber

Hindistan’da Şelaleye Araba Çarptı, Baba-Kız Kurtarıldı

Hindistan’ın Automobile Indore bölgesinde şelalenin yanına park eden araç suya düştü. Otomobille şelaleye düşen baba-kız, çevrede piknik yapanlar tarafından kurtarıldı.

Polise göre, otomobil dikkatsizce şelalenin birikintisine park etti. Otomobilin bagajının kuvvetlice kapanmasının ardından hareket etmeye başlaması otomobilin şelaleye düşmesine neden oldu.

Aracın şelaleye düştüğünü gören vatandaşlar araçtaki baba ve kızı koşarak kurtarmayı başardı.

Videoda, kırmızı arabanın kayalık bir yüzeye çarptığı, bir kez devrildiği ve ardından şelaleye düştüğü, ön kapısı açılıp tekrar kapandığı görülüyor.

Havuzun yanında, genç bir kızın çığlıkları duyulduğunda bir adam doğruca arabaya yüzüyor. Görüntülerde başka kişilerin de kayalık yüzeyin kenarından inerek araca doğru ilerledikleri görülüyor.

26- “Arabanın şelaleye düştüğünü gördüm. Bir adam ve 13 yaşındaki kızı, araba savrulurken bile dışarı çıkmaya çalışıyorlardı. Ancak ikisi arabadayken araba düştü” diyen 26- yaşındaki Sunil Mathew.

Mathew, hem babanın hem de kızının kurtulduğuna sevindiğini söyledi. Ortada Kırsal Bölge Polis Müdürü Sunil Mehta, olayın sürücünün dikkatsizliğinden kaynaklandığını söyledi.

habermalazgirt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu