Haber

Keşan Belediyesi’nden çöküntü açıklaması: Siyasi algı oluşturulmamalı!

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ünal, inşaatı devam eden otopark inşaatının 45 metrekarelik alanında meydana gelen çökmenin herhangi bir ekipman eksikliği veya ekipman kalitesinden kaynaklanmadığını belirterek, gerekli inceleme, test ve düzeltmeler yapıldıktan sonra çalışmalara devam edilecektir.

TOKİ YETKİLİLERİMİZ VE BAĞIMSIZ DENETÇİLERİMİZ İŞİN BAŞINDA…

Ali Ünal yaptığı açıklamada, TOKİ ile yüksek standartlarda çalışmaların devam ettiğini kaydederek, “TOKİ ile birlikte bu işi yapmaktan biz de gurur duyuyoruz. Yaşadığımız deprem felaketinde TOKİ binalarımızın sağlamlığını da gururla takip ettik. Tüm kamuoyu ile birlikte burada bir eksikliğin olmadığının altını çizmek isteriz.” .

SİYASİ ALGI OLUŞTURULMAMALI…

Durumun malzeme kalitesinden ya da malzeme eksikliğinden kaynaklanmadığını vurgulayan Ünal, firma yetkilileri ve belediyeye bağlı bağımsız denetçilerin görevlerinin başında titizlikle çalışmalarını yürüttüklerini belirterek, Yeni Cumhuriyet Meydanı Projesi tamamlandığında sözlerine ekledi. , Keşan’ın çehresini değiştirecek ve park sorununu çözecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu