Haber

Kılıçdaroğlu, seçime 2 gün kala kredi kartı borcu olanlara seslendi: Halkımız rahat bir nefes alacak.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yeni bir görsel paylaştı. Kılıçdaroğlu, “Kredi kartı borcundan zor durumda olan vatandaşlarımız bu çağrı size… Vatanını sevenler sandığa gelsin!” söz konusu.

“İDARİ BÜROLARDAKİ DOSYALARI BİLİYORUM”

Kılıçdaroğlu’nun yayınladığı videoda şu ifadeler yer aldı; “Zor durumda olduğunuzu biliyorum, borçlarınızı ödemekte zorluk çektiğinizi biliyorum. İcra dairelerindeki dosyaları da biliyorum. İktidara gelir gelmez bireysel kredinize kesin çözüm getireceğiz.” kart borçları Devletimizin hazinesi, Erdoğan’ın yol açtığı ekonomik bunalım nedeniyle bankalardan olan borçlarınızı devralacak.

“BORÇLARI ÖDEYECEĞİZ”

Bankalarla masaya oturacağız ve bu borçları net bir şekilde üstleneceğiz. Borcun altında ezilen vatandaşlarımız için kolaylaştırıcı ödeme kolaylıkları sunacağız. Kredi kartı borcunun sadece anaparası 36 ay taksitle tahsil edilecektir. Tüm faiz kaybedilecek. Bu sayede halkımız faiz altında ezilmekten kurtulacak ve rahat bir nefes alacaktır. Borç bataklığından evler dağılmayacak.

“Vatanını Sevenler Standa Gelsin”

Değerli hemşerilerim, 28 Mayıs artık bir seçim değil, ağır borçlardan kurtulmak ya da borç batağına saplanmak için yapılan bir referandumdur. Vatanını seven, geleceğini düşünen sandığa gelsin.

haberbayrakli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu