Haber

MHP Sivas İl Başkanlığı’nda kongre yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas İl Başkanlığı 14. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Kongrenin mevcut lideri Hakan Uygun güvenini tazeledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas İl Başkanlığı’nda kongre heyecanı yaşandı. Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongreye MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Ak Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, MHP MDK üyesi İlker İpek, Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ, Ülkü Ocakları Başkanı Rıfat Kalkan’ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı. . katıldı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu toplantıda konuşan MHP İl Lideri Hakan Uygun, “Yürüttüğüm bu gururlu görevi üstlenmekten onur ve gurur duyuyorum. Başlangıç ​​noktası Dağ olan bir örgütün askerleri olarak buradayız. Milletin menfaati için Türk Milliyetçiliği fikrini hayatın her alanına hakim kılmak için çabalayan İlah, Cumhur İttifakı olarak Türk düşmanlarının çabalarına ve anketlere rağmen 14 ve 28 Mayıs seçimlerini başarıyla atlattık. Satılık firmalar. Oyunları bozduk, oyuncuları yendik. “Hep birlikte yaptık, hep birlikte başardık. Şimdi önümüzde 2024 yerel yönetim seçimleri var. Bu seçimlerdeki temel amacımız mevcut belediye başkanlarımızı korumak ve üzerine yenilerini eklemektir” dedi.

“Tüm belediyelere talibiz”

2024 yerel seçimlerinin önemine vurgu yapan MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, “Yaklaşan yerel seçimlere her zaman birlikte hazırlanmalıyız. 10 belediyemiz mevcut. Bu dönemde 16 ilçe ve merkez olmak üzere tüm belediyelere talibiz. Cumhur İttifakı ruhuna uygun olarak çalışacağız. İnşallah başarıya ulaşacağız. Olduğumuz Sivas’ımıza sahip çıkacağız” dedi.

Konuşmaların ardından İl Başkanlığının mali raporları oylanarak kabul edildi. Yoğun bir katılımın olduğu kongrede mevcut İl Başkanı Hakan Uygun da inancını bir kez daha teyit etti. – SİVAS

semdinli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu