Haber

Refah Partisi Yeniden Genel Başkanı Erbakan, İstanbul’da partililerle bir araya geldi

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, iktidara gelmenin yolunun sandık örgütlenmesinden ve sandıkta hazır bulunmaktan geçtiğini söyledi.

Erbakan, partisinin Eyüpsultan Kültür Merkezi’nde “Seçim sandıkta kazanılır” sloganıyla düzenlediği İstanbul Avrupa Yakası Sandık Başmüfettişleri Toplantısı’nda konuştu.

Hem dünyada hem de ahirette saadet ve kurtuluşun yolunun İslam’a girmekten geçtiğini; Erbakan, her türlü ekonomik, sosyal, ahlaki, siyasi ve beşeri sorunlardan kurtulmak için İslam’a sarılmaktan başka çare olmadığını belirterek, “Milli Görüş siyaseti Allah rızası için yapılmış bir siyasettir, değil Allah rızası için yapılmış bir siyasettir.” makam ve sayı için, ihale ve koltuk için ama Allah rızası için.Milli Görüş siyaseti gerçek siyasettir.Siyaset değil dava siyasetidir.Milli Görüş siyaseti dünya siyaseti değil, siyasettir. ahiretten.” dedi.

Erbakan, amaçlarının Türkiye’de ve dünyada adaleti, refahı, barışı ve huzuru hakim kılmak olduğunu, bunun için de Milli Görüş zihniyetinin iktidara gelmesi gerektiğini belirterek, iktidar olmanın yolunun örgütlü örgütlenmeden geçtiğini kaydetti. sandık ve sandıkta olmak.

Erbakan, İstanbul’da 15 bine yakın sandık baş müşaviri tespit edildiğini belirterek, “İnşallah bu 15 bin baş müşahidi en kısa zamanda 32 bine çıkaracağız ve şahitlerimizle birlikte seçime ordumuzla gireceğiz. 160 bin ve Allah’ın izniyle en büyük zaferleri kazanacağız.” dedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu