Haber

Tayfun Kahraman’a kızı Vera’dan mektup: Kağıt bitti, lütfen gel artık

Seyahat Davası’nın 25 Nisan’da görülen duruşmasında 18 yıl hapis cezasına hükmederek tutuklanan Tayfun Kahraman’ın eşi Meriç Demir Kahraman, kızları Vera’nın babasına yazdığı mektubu sosyal medya hesabından paylaştı.

Kahraman’ın, “Bugün haftada 1 kez olan 10 dakikalık telefon görüşmemiz vardı Tayfun Kahraman ile. Bu süre özlemi dindirmeye bile yetmiyor elbette, Vera dedi ki: Baba sana mektup yazacağız, söz! Vera söyledi, ben yazdım; işte yarın postalayacağımız mektup…”diyerek paylaştığı mektubun bir kısmı şöyle:

“Baba ben seninle çok çok çok sevgi doluyum. Baba havalar daha soğuk, yakında kar yağacak mı? Baba biz üşümüyoruz, sen üşüyor musun? Annem çorba yaptı, sen de içer misin? Baba, çok özledim, kâğıt da bitti, lütfen gel artık.”

‘VERA’NIN BABASINA KAVUŞACAĞI İKLİMİ YARATMAK BOYNUMUZUN BORCU’

Meriç Demir Kahraman’ın paylaşımına cevap veren CHP Küme Başkanvekili Özgür Özel ise şu sözleri kullandı:

“Sevgili Vera’nın babasına, Sevgili Meriç’in eşine kavuşacağı, yargı erkinin birilerinin intikam aparatı olmayacağı bir iklimi yaratmak, yargıyı yeniden bağımsız ve tarafsız kılmak boynumuzun borcudur. Bunca haksızlığı, hukuksuzluğu görüp ses çıkarmayanları da asla unutmayacağız.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu