Teknoloji

Yeni Call of Duty: Mobil Sezon 404 Hatası Veriyor

Yeni Call of Duty: Mobil sezonu önümüzdeki hafta başlıyor. Yeni çok oyunculu harita, silahlar, bombalar ve daha fazlasının olacağı önümüzdeki döneme ilişkin ayrıntılar haberimizde yer alacak.


İlginizi çekebilir:  Lara Croft’un Call of Duty Geliş Tarihi Belli Oldu


Yeni Call of Duty: Mobile Era: Hata 404 Ayrıntıları

Call of Duty: Mobile’ın 8. Dönem Hatası 404, 6 Eylül’de Android ve iOS’ta indirilebilecek. Karanlık suikastçıların orta noktaya geldiği, savaş hatlarının çizildiği bu yeni dönem, yüksek teknoloji ve cesaret temalı olacak. Yeni dönemle birlikte yeni Kurohana Metropolis haritası oyuncuları, yeni silahları, operatörleri, temalı bir etkinliği ve daha fazlasını karşılayacak.

Yeni dönem aynı zamanda oyunculara Domino – Killer Koi, Satsumebachi – Deadly Bee gibi operatörler de dahil olmak üzere yeni ücretsiz ve premium içeriklerle dolu 50 kademeli yeni battle pass ödülü kazanma fırsatı da veriyor. Sims – Dövüş Sanatları veya Iron Priest – Hundred Strikes’in yanı sıra, Crowbar Argus Shotgun, Deadly Cluster Grenade, silah şablonları profil kartları, aksesuarlar, Call of Duty Puanları ve daha fazlası sezon boyunca satışa sunulacak.

6 Eylül’de Android ve iOS’ta indirilebilecek yeni dönemle birlikte oyuna gelen yeni içerik ve güncellemeler şöyle;

Yeni Çok Oyunculu Harita: Kurohana Metropolis –Orijinal, özel yapım Çok Oyunculu Harita Kurohana Metropolis, yüksek teknoloji temasına ve hızlı ve çılgın tempoya uygun dar köşelere sahip küçük bir haritadır.

Yeni Silah ve Bomba – İlk olarak Call of Duty: Black Ops 3’te yer alan Argus, küçük nişangah atış yayılımına ve serbest nişan alırken ölümcül isabet oranına sahip bir pompalı tüfektir. Ayrıca 8. Dönem’e yeni bir öldürücü silah olan Misket Bombası eklendi.

Ayrıca yeni dönemle birlikte çeşitli güncellemeler, iyileştirmeler, sezonluk görevler, çekilişler, temalı etkinlikler ve daha fazlası oyuncuların beğenisine sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu