Yaşam

Maviye Sürgün ekibine bomba transfer! Çamlıkkıyı’nda dengeler yeniden başlıyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Maviye Sürgün, ilk 7 bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Başrollerini Damla Sönmez ve Caner Cindoruk’un paylaştığı dizinin çekim günü Çarşamba gününe alındı. Hafızasını kaybeden Defne’nin geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan’la küçük bir kasabada karşılaşması dizi hayranlarını merakta bıraktı.

DENGELERİ DEĞİŞTİREN İSİM KATILDI

Serinin kadrosuna tüm istikrarı değiştirecek bomba bir isim katıldı. Çamlıkkıyı’da yaşayan Ozan’ın gizemli geçmişinden gelecek olan Seval Adar karakteri sürpriz gelişmelere yol açacaktır. Ozan’ın babasıyla evlenen Seval, babasından kalan tüm hakları almak için kasabaya gelecektir. Ozan’ın bu duruma nasıl tepki vereceği merak konusu olacak.

GÖKÇE EYÜPOĞLU DEĞERLENDİRECEK

Seval karakterini ünlü oyuncu Gökçe Eyüboğlu canlandıracak. Son olarak FOX’ta yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde rol alan Eyüboğlu, bu dizide Sanem karakterini canlandırmıştır. Daha önce Kadın dizisinde rol alan Eyüboğlu’nun diziye getireceği aksiyon şimdiden çok konuşulacak.

ESTETİĞİNİ GÖRÜNCE TANINMADI

Rol aldığı yapımlarla son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Gökçe Eyüboğlu’nun estetiksiz fotoğraflarını görenler şaşkına döndü. Sevinciyle izleyenleri büyüleyen Eyüboğlu’nun burun estetiği olmadan önceki fotoğrafları Instagram’da gündem oldu. 38 yaşındaki oyuncunun eski halini görenler gözlerine inanamadı.

OZAN ​​VE DEFNE KONUŞACAK

Dizinin 8. bölümünde Ozan, Defne’nin gözü önünde Ricordo’yu zehirleyecek. Ricordo komaya girince Ozan ve Defne zanlı haline gelir. Tüm bunlar olurken Seval’in gelişi istikrarı değiştirecektir. Ozan’ın az önce getirdiği altınları gören Defne’nin adı tüm güveni sarsacaktır. Defne’nin tehlikede olduğunu düşünen Ali, bu ikilinin peşini bırakmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu